Magdalena Bezulska

Prezeska Grupy

Veolia term S.A.

Magdalena Bezulska jest związana z Grupą Veolia od 1999.

 

Prezeska Grupy Veolia term S.A. od maja 2019.

Przewodniczy radom nadzorczym 5 spółek zależnych, które tworzą Grupę Veolia term. Zarządza grupą spółek, które są dostawcą ciepła systemowego do ponad 60 miast.

Menadżerka z ponad 20- letnim doświadczeniem w firmie działającej na rzecz samorządów. W energetyce od 2012. Liderka projektów związanych z transformacją, aktualnie w obszarze dekarbonizacji systemów ciepłowniczych w małych i średnich miastach.

Skuteczna w rozwoju biznesu. Ekspertka w budowaniu wizji, wdrożeniu projektów strategicznych oraz zapewnianiu pod to zasobów. Skoncentrowana na realizacji celu, skuteczna w budowaniu efektywnych zespołów. Wierzy, że współpraca i działanie wspierają rozwój ludzi i organizacji.

Skutecznie wspiera przywództwo kobiet.  Od marca 2019 w Zarządzie Fundacji Veolia, którą powołała do życia w 2016. Wprowadziła w Grupie program Liderki Veolii, za jej kadencji udział kobiet w top 100 menadżerów wzrósł z 12% (2012) do 34% (2019).

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Ukończyła również francuskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Lille 1 w zakresie zarządzania terytorialnego i Executive MBA HR na Uczelni im. Łazarskiego w Warszawie. Posiada Dyplom Ministra Skarbu Państwa-Licencję członka rad nadzorczych. Absolwentka pierwszej edycji Akademii Liderek Henryki Bochniarz.

 Finalistka Konkursu Bizneswoman Roku 2021, rankingu Gazety Finansowej 25 Perły Polskiego Biznesu 2021, finalistka Konkursu Kobiety Energii DISE Energy 2022.

 

Wróć do wydarzenia